Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 19 dub 2024, 08:42




Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 119 ] 
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4
 Delta force 
Autor Zpráva
Četař
Četař

Registrován: 29 říj 2009, 01:15
Příspěvky: 11
Bydliště: Astan jako všichni husťáci
Nový příspěvek Re: Delta force
u dlát dycky víc frčely 1911ky,jeden můj zdroj uváděl i sigy,ale nevim,na kolik to byla dezinformační kampaň.. Glocky nefrčej nikde u USA SOF,a pochybuju,že zrovna delta by si je vybrala.

Ad 416: vzhledem k tomu,že 416ky sebrali i AWGčku a všechny je sešrotovali, se mi nezdá moc praděpodobný, že by dlátum zůstali..ale mejlit se samo můžu.

_________________
Low Speed High Drag Clown


29 říj 2009, 23:05
Profil
Major
Major
Uživatelský avatar

Registrován: 16 čer 2009, 12:53
Příspěvky: 491
Bydliště: Coronado, CA
Nový příspěvek Re: Delta force
co jsem ted koukal na fotky , tak fakt Glocky nevidim .. to sem zas jen neco nekde precetl a dal to neresil .. ale ty Hk416 sou videt i ted ... nekde jsem cetl , ze nafasovali jen uppery z hk416, nevim co je na tom pravdy , jestli je to vubec kompatibilni s klasickou M4 ...

_________________
ENS Chuck Mitchell
1/ECHO/SEAL Team 1 1998-2003


30 říj 2009, 12:34
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Kapitán
Kapitán
Uživatelský avatar

Registrován: 25 kvě 2009, 09:26
Příspěvky: 408
Nový příspěvek Re: Delta force
můžu se zeptat proč se těch HKček zbavili?

_________________
"Good. Bad. I'm the guy with the gun"


30 říj 2009, 18:40
Profil ICQ
Major
Major
Uživatelský avatar

Registrován: 16 čer 2009, 12:53
Příspěvky: 491
Bydliště: Coronado, CA
Nový příspěvek Re: Delta force
Martys píše:
můžu se zeptat proč se těch HKček zbavili?

protoze je nepripustny aby meli neco lepsiho nez zbytek Army ...

_________________
ENS Chuck Mitchell
1/ECHO/SEAL Team 1 1998-2003


30 říj 2009, 20:09
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Kapitán
Kapitán
Uživatelský avatar

Registrován: 25 kvě 2009, 09:26
Příspěvky: 408
Nový příspěvek Re: Delta force
aha ale to je divný ne, to jako nemysleli dopředu? dyť ta zbraň byla vyvinuta pro amíky... Navy Seals používáj M14ky EBR a taky jim do toho nikdo nekecá spíš naopak...

_________________
"Good. Bad. I'm the guy with the gun"


30 říj 2009, 20:11
Profil ICQ
Štábní praporčík
Štábní praporčík

Registrován: 17 kvě 2009, 21:25
Příspěvky: 178
Bydliště: Praha
Nový příspěvek Re: Delta force
sry ale to si jako koupili 416ky a pak je sestrotovaly? jestli jo tak je mohli dat radeji cechum :D

_________________
Nikdy mevzdávej Boj Předčasně

AEG G&P M16 Economic Version - 128m/s
Hi-capa extreme China - plyn
Manual ASG CZ75

Bw Komplet
Bw Taktická vesta


30 říj 2009, 20:15
Profil ICQ
Major
Major
Uživatelský avatar

Registrován: 16 čer 2009, 12:53
Příspěvky: 491
Bydliště: Coronado, CA
Nový příspěvek Re: Delta force
Martys píše:
aha ale to je divný ne, to jako nemysleli dopředu? dyť ta zbraň byla vyvinuta pro amíky... Navy Seals používáj M14ky EBR a taky jim do toho nikdo nekecá spíš naopak...

NAVY do toho neplet, to je uplne jina slozka ..
navic Mk14 je vicemene jen 14ka v jinym pazbeni ..

_________________
ENS Chuck Mitchell
1/ECHO/SEAL Team 1 1998-2003


30 říj 2009, 21:29
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Kapitán
Kapitán
Uživatelský avatar

Registrován: 25 kvě 2009, 09:26
Příspěvky: 408
Nový příspěvek Re: Delta force
no to vím taky :-D ale dává ti to smysl to cos tu řekl...já se jen slušně zeptal

_________________
"Good. Bad. I'm the guy with the gun"


30 říj 2009, 21:42
Profil ICQ
Major
Major
Uživatelský avatar

Registrován: 16 čer 2009, 12:53
Příspěvky: 491
Bydliště: Coronado, CA
Nový příspěvek Re: Delta force
hele , nedava , ale je to tak .. bohuzel .. hold mysleni ve stylu , ostatnim v armade staci M4 , tak proc vy by ste meli mit neco lepsiho je hold blby ...

_________________
ENS Chuck Mitchell
1/ECHO/SEAL Team 1 1998-2003


30 říj 2009, 23:08
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Moderátor
Moderátor

Registrován: 02 kvě 2009, 19:10
Příspěvky: 944
Nový příspěvek Re: Delta force
Mitchell píše:
hele , nedava , ale je to tak .. bohuzel .. hold mysleni ve stylu , ostatnim v armade staci M4 , tak proc vy by ste meli mit neco lepsiho je hold blby ...

ale vždyť pár kusů 416 je vidět u 101st, 82nd, občas i u pěchoty

_________________
" Až dojde na kontakt, tak je jedno jestli ti to lítá metr nahoru nebo doprava, hlavně že to lítá dopředu"


31 říj 2009, 01:28
Profil
Podpraporčík
Podpraporčík
Uživatelský avatar

Registrován: 10 bře 2009, 19:08
Příspěvky: 71
Bydliště: Jihlava
Nový příspěvek Re: Delta force
No já bych ohledně používání HK416 u Delty nebyl tak skeptickej. Jelikož je všeobecné známo že si výzbroj a výstroj jednotlivci můžou přizpůsobovat individuálně a používat tak to co jim nejvíc vyhovuje, tak si myslím že se 416 v rukách jednotlivce z Delty může klidně objevit. Citace z článku: "Zbraň HK416 vznikla jako výsledek požadavku na Heckler a Koch, z jedné nejmenované americké speciální jednotky, na vyřešení běžných problémů s klasickou zbraní těchto složek – karabinou M4A1. Je prokázáno, že zbraně rodiny M16 jsou poměrně spolehlivé, pokud je jim věnována důsledná péče, jsou vždy perfektně vyčištěny a převážně se střílí jednotlivými ranami. Vojáci dané jednotky však potřebovali zbraň, kterou není potřeba neustále čistit a která bude bez problémů pracovat i během intenzivní střelby dávkou."
Zdroj - http://www.actionzone.cz/actionzone-gat ... &action=26
Jak článek uvádí, zbraň se začíná v širším měřítku dostávat výzbroje americké armády.
Je to samozřejmě jen článek, a jak víme papír snese všechno, a né oficiální zpráva, ale přišlo mi to při nejmenším zajímavé :)

_________________
G&P M4A1, Full Upgrade M120 - 135m/s
ICS MP5 A4
G&G M14
KJ Works Beretta M9
Člen Jihlavského Teamu Highlander
Stay Frosty


04 lis 2009, 01:38
Profil Zobrazit autorovy stránky
Četař
Četař

Registrován: 29 říj 2009, 01:15
Příspěvky: 11
Bydliště: Astan jako všichni husťáci
Nový příspěvek Re: Delta force
Mitchell: hádat se nebudu,pač fotek je teď pomálu,ale 416ku sem u SEALs viděl jenom na pár fotkách,a už nějakou dobu zpátky..

Tom Lame:tak to bych prosil ty fotky,kterak má pěchota 416ky..předpokládam,že to sou fotky ala "tluma ACU šmoulů leze po žebříku přes zeď" ,že jo...akorát to nejsou výsadkáři,ale AWG poradci.

edit:jo tahleta http://www.actionzone.cz/actionzone-gat ... HK416b.jpg

jasně,je to jasnej pěšák od 101,a jen uplnou shodou náhod má krom 416ky i RAVko a sumky v Smoke green,že jo..

S 416kama se to mělo tak, že AWG nafasovalo tušim,že 2-4000 HK416ek (přesný číslo si nepamatuju,a sem línej hledat),a cca pul rok uaž rok zpátky přišl orozhodnutí,že AWGs nemůžou mít jiný typ zbraně,než má regulérní armáda, neb by to neprospívalo jejich poradenské činnosti u armády,takže jim je zase sebrali,a dle mých informací sešrotovali..

R!CO: jasně,a proto mají výzrboj a výstroj až na detaily sjednocenou,že jo...ale jinak máš samozřejmě pravdu,když se šulda rozhodne,že chce 416ku za 2500 USD, tak zajde za výkoňákem,a ten řekne "jasná věc,hned zítra ti ji objednáme" stejně tak,když se další rozhodne,že nejradši má třeba SA-80ku... a je krásný,že v "nejmenovaná speciální jednotka" jsi okamžitě bravurně dešifroval D3LT4..

_________________
Low Speed High Drag Clown


Naposledy upravil Ebola dne 04 lis 2009, 12:59, celkově upraveno 1



04 lis 2009, 12:50
Profil
Kapitán
Kapitán
Uživatelský avatar

Registrován: 25 kvě 2009, 09:26
Příspěvky: 408
Nový příspěvek Re: Delta force
Ebola: Přečti si ještě jednou můj rozhovor s Mitchellem zdá se žes to nepochopil...
Jinak mohl bys uvést svůj zdroj informací? Rád bych si početl...

_________________
"Good. Bad. I'm the guy with the gun"


04 lis 2009, 12:58
Profil ICQ
Četař
Četař

Registrován: 29 říj 2009, 01:15
Příspěvky: 11
Bydliště: Astan jako všichni husťáci
Nový příspěvek Re: Delta force
nemohl,kontakty na potkání nerozdávam...takže ano,nemam žádnej důvěryhodnej zdroj,neb nemam odkud citovat.

a nevim,co si mam číst ještě jednou,tobě žádný fakta nevyvracim,pouze sem odpovídal na dotaz,proč stáhli 416ky AWG,a proč si myslim, že je 101st AD nemá.

_________________
Low Speed High Drag Clown


04 lis 2009, 13:36
Profil
Moderátor
Moderátor

Registrován: 02 kvě 2009, 19:10
Příspěvky: 944
Nový příspěvek Re: Delta force
Ebola píše:
nemohl,kontakty na potkání nerozdávam...takže ano,nemam žádnej důvěryhodnej zdroj,neb nemam odkud citovat.

a nevim,co si mam číst ještě jednou,tobě žádný fakta nevyvracim,pouze sem odpovídal na dotaz,proč stáhli 416ky AWG,a proč si myslim, že je 101st AD nemá.

už jsem ten materiál našel, díky za vysvětlení situace, já žil ve vědomí že ten pán je 101st, já našel pak ještě nějaký foto týpka AWG ve Marpatu s 416kou, holt speciálové ...

_________________
" Až dojde na kontakt, tak je jedno jestli ti to lítá metr nahoru nebo doprava, hlavně že to lítá dopředu"


04 lis 2009, 15:18
Profil
Podpraporčík
Podpraporčík
Uživatelský avatar

Registrován: 10 bře 2009, 19:08
Příspěvky: 71
Bydliště: Jihlava
Nový příspěvek Re: Delta force
Ebola píše:
R!CO: jasně,a proto mají výzrboj a výstroj až na detaily sjednocenou,že jo...ale jinak máš samozřejmě pravdu,když se šulda rozhodne,že chce 416ku za 2500 USD, tak zajde za výkoňákem,a ten řekne "jasná věc,hned zítra ti ji objednáme" stejně tak,když se další rozhodne,že nejradši má třeba SA-80ku... a je krásný,že v "nejmenovaná speciální jednotka" jsi okamžitě bravurně dešifroval D3LT4..


Netvrdím že se pod "nejmenovanou speciální jednotkou" zkrývá zrovna Delta, ale myslim si že není nereálný, že u něakýho pepíčka z delty můžeme 416 zhlídnout. Co se týče fasování výbavy pokud je mi známo tak to chodí tak, že standartní výstroj se fasuje a nadstandart si jednotlivec hradí sám. Osobně si myslím že peníze jsou to poslední co tyhle borce tíží a tudíš 2500 USD pro ně nebude velký vydání.

_________________
G&P M4A1, Full Upgrade M120 - 135m/s
ICS MP5 A4
G&G M14
KJ Works Beretta M9
Člen Jihlavského Teamu Highlander
Stay Frosty


04 lis 2009, 17:07
Profil Zobrazit autorovy stránky
Četař
Četař

Registrován: 29 říj 2009, 01:15
Příspěvky: 11
Bydliště: Astan jako všichni husťáci
Nový příspěvek Re: Delta force
že mě to blbce nenapadlo,jak to funguje!

_________________
Low Speed High Drag Clown


04 lis 2009, 17:15
Profil
Četař
Četař

Registrován: 31 říj 2009, 13:23
Příspěvky: 18
Nový příspěvek Re: Delta force
416 for evryvan! :roll: dakujem, R!C0, otvoril si mi oci. Idem si poziadat o G36C...
podla mna tu varis z vody udene koleno...

edit: vlastne naco by som o nu ziadal... si ju kupim zajtra po obede v case osobneho volna v obchode a v piatok ju donesiem do prace akoze hotova vec :lol: :lol:


04 lis 2009, 18:12
Profil
Podpraporčík
Podpraporčík
Uživatelský avatar

Registrován: 10 bře 2009, 19:08
Příspěvky: 71
Bydliště: Jihlava
Nový příspěvek Re: Delta force
Chlapci vážně Vás nepobírám... Za to, že sem placnu dle mého zajímavý článek o zbrani která se tu probírá a můj subjektivní pohled na věc (nikomu nic nepodsouvám ani nevnucuju) sklízim jen ironické poznámky a posměšné odpovědi... Když jste takoví odborníci jak se dle vašich ramenatých odpovědí zdá, tak vše uveďte na pravou míru, rád se poučím a rozšířím si obzory...

_________________
G&P M4A1, Full Upgrade M120 - 135m/s
ICS MP5 A4
G&G M14
KJ Works Beretta M9
Člen Jihlavského Teamu Highlander
Stay Frosty


04 lis 2009, 19:03
Profil Zobrazit autorovy stránky
Četař
Četař

Registrován: 31 říj 2009, 13:23
Příspěvky: 18
Nový příspěvek Re: Delta force
Uzivatel Ebola ti to podla mna velmi slusne a triezvo vysvetlil.


04 lis 2009, 19:22
Profil
Četař
Četař

Registrován: 29 říj 2009, 01:15
Příspěvky: 11
Bydliště: Astan jako všichni husťáci
Nový příspěvek Re: Delta force
R!CO: oki,tka ještě jednou od začátku a bez ironie,abys to pobral v klidu.

článek má vypovídající hodnotu minimální,resp takovou populárně naučnou,něco mezi ábíčkem a zbraněma nábojema. už zmíněné jednotky,který 416ku neviděly ani smykem, a fakt,že autor řekne "101 maj HK" na základě toho,že na fotce vidí nášivku slepice, už má taky svoji vypovídající hodnotu.

Ad "nosej si co chtěj" : tvoje představa,že někdo přijde do krámu,na placku si koupí 416ku a pak si ji odnese do práce coby služební je opravdu mimo, je rozdíl mezi nestandardizovanou vestou,a zbraní. a to bez ohledu na to,zda je to pěchota nebo SOF..všecko má svý meze...

čímž sem zde shrnul to,co sem už rozhodil v asi třech předchozích příspevcích :)

_________________
Low Speed High Drag Clown


04 lis 2009, 19:34
Profil
Podpraporčík
Podpraporčík
Uživatelský avatar

Registrován: 10 bře 2009, 19:08
Příspěvky: 71
Bydliště: Jihlava
Nový příspěvek Re: Delta force
Ebola píše:
R!CO: oki,tka ještě jednou od začátku a bez ironie,abys to pobral v klidu.

článek má vypovídající hodnotu minimální,resp takovou populárně naučnou,něco mezi ábíčkem a zbraněma nábojema. už zmíněné jednotky,který 416ku neviděly ani smykem, a fakt,že autor řekne "101 maj HK" na základě toho,že na fotce vidí nášivku slepice, už má taky svoji vypovídající hodnotu.

Ad "nosej si co chtěj" : tvoje představa,že někdo přijde do krámu,na placku si koupí 416ku a pak si ji odnese do práce coby služební je opravdu mimo, je rozdíl mezi nestandardizovanou vestou,a zbraní. a to bez ohledu na to,zda je to pěchota nebo SOF..všecko má svý meze...

čímž sem zde shrnul to,co sem už rozhodil v asi třech předchozích příspevcích :)


OK díky za vysvětlení, opravdu jsem o tom měl jiný představy. Samozřejmě mi bylo jasný že si to asi pepíček nenakráčí do krámu s tím že zamává 2500 USD a plackou a odnese si domů 416, ale myslel jsem si že jim to zprostředkuje armáda... Díky za shrnutí, to víš mám asi bohatý rodiče, že mi pořídili dlouhý vedení :D

_________________
G&P M4A1, Full Upgrade M120 - 135m/s
ICS MP5 A4
G&G M14
KJ Works Beretta M9
Člen Jihlavského Teamu Highlander
Stay Frosty


04 lis 2009, 19:51
Profil Zobrazit autorovy stránky
Desátník
Desátník

Registrován: 16 bře 2011, 12:22
Příspěvky: 9
Nový příspěvek Re: Delta force
zdravim, delta force nyni pouzivaji multicam a jako vyzbroj SCAR-L?


24 dub 2012, 08:57
Profil
Moderátor
Moderátor

Registrován: 02 kvě 2009, 19:10
Příspěvky: 944
Nový příspěvek Re: Delta force
ano i ne, Multicam používají stejně jako AOR, D3, atd ....
SCAR-L jsem snad neviděl, mají Mk18, HK416, ... s různýma věcma od Vltor, LMT

EDIT: AOR je novější maskovací vzor, pouštní vzor AOR1, lesní vzor AOR2
D3 - Dessert Tri-Color = DCU

_________________
" Až dojde na kontakt, tak je jedno jestli ti to lítá metr nahoru nebo doprava, hlavně že to lítá dopředu"


24 dub 2012, 11:19
Profil
Desátník
Desátník

Registrován: 16 bře 2011, 12:22
Příspěvky: 9
Nový příspěvek Re: Delta force
TomLame píše:
ano i ne, Multicam používají stejně jako AOR, D3, atd ....


prosim Te, mohl bys mi priblizit co je AOR a D3? Dekuji


24 dub 2012, 11:46
Profil
Major
Major
Uživatelský avatar

Registrován: 16 čer 2009, 12:53
Příspěvky: 491
Bydliště: Coronado, CA
Nový příspěvek Re: Delta force
TomLame píše:
ano i ne, Multicam používají stejně jako AOR, D3, atd ....
SCAR-L jsem snad neviděl, mají Mk18, HK416, ... s různýma věcma od Vltor, LMT

EDIT: AOR je novější maskovací vzor, pouštní vzor AOR1, lesní vzor AOR2
D3 - Dessert Tri-Color = DCU

kde si prosimte sebral, ze tahaj aor2 a mk18 ? ... a spis nez vltor maj vtac veci ...

_________________
ENS Chuck Mitchell
1/ECHO/SEAL Team 1 1998-2003


24 dub 2012, 17:56
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Moderátor
Moderátor

Registrován: 02 kvě 2009, 19:10
Příspěvky: 944
Nový příspěvek Re: Delta force
já jsem neřekl že tahají AOR2, jenom jsem to v editu vysvětlil protože nevěděl co je AOR.

_________________
" Až dojde na kontakt, tak je jedno jestli ti to lítá metr nahoru nebo doprava, hlavně že to lítá dopředu"


24 dub 2012, 22:03
Profil
Rotmistr
Rotmistr
Uživatelský avatar

Registrován: 18 lis 2009, 19:06
Příspěvky: 39
Bydliště: Skřipov
Nový příspěvek Re: Delta force
Zdravím, chtěl bych se zeptat zda je nějaká publikace (nejlépe česky) která se zaměřuje právě na Delta force v období roku 1990-95. Díky moc.


23 črc 2012, 17:34
Profil
Svobodník
Svobodník

Registrován: 03 bře 2017, 12:26
Příspěvky: 3
Nový příspěvek Paraclete
Abych nezakládal nové vlákno. Ví někdo zdali Delta používala vesty RAV/RMV modelu 07? Na všech fotkách co jsem viděl jsou modely 05. Díky


05 kvě 2017, 08:43
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 119 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.  Designed by STSoftware for PTF.  Český překlad – phpBB.cz
Kontakt: info(zavinac)airsoft-forum.cz