Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 18 říj 2024, 12:23




Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 291 ] 
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 10  Další
 Airsoftové obchody 
Autor Zpráva
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 05 lis 2008, 21:19
Příspěvky: 656
Bydliště: Rožnov pod Radhoštěm
Nový příspěvek Re: Airsoftové obchody
jen par postrehu z poslednich objednavek:
-z ebairsoftu sem si tet objednal zbran a v pohode, je pravda že jim trvalo par dnu než se vebec rozhoupaly mi napsat že to posilaji ale jinak v klidu. psal sem jim aby do faktury napsaly maximalně že to je za +-170daoču a oni raději neposlali se zbožim fakturu žadnou : ) ale to bych jim nevyčital : )
-z ehobbyasia sem si chtěl objednat tri veci za 90, 40 a 25 dolaču a vypočitalo mi to cenu poštovneho 81dolaču :-E
tak sem vzal jen za tech 25 a poštovne hned bylo jen 8, což jde : ) zbyle dve drahší věci sem objednal v http://www.airsoftpost.com a tam sem mel uz postovne zadarmo : )
takze se vyplati zkoušet.
Celkove tento rok tri objednavky ze tri obchodu a dohromady poštovne 8dolaru

_________________
Prodam: Akumulátor Sanyo 8.4V/1700mAh - Large Type (uplně novy)


30 led 2011, 17:21
Profil ICQ
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Airsoftové obchody
A teď si spočítej, kolik jsi za to poštovné dal, když započítáš i to, které bylo "integrované" do cen zboží :D

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


30 led 2011, 17:24
Profil ICQ
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 05 lis 2008, 21:19
Příspěvky: 656
Bydliště: Rožnov pod Radhoštěm
Nový příspěvek Re: Airsoftové obchody
chapu co tim chceš řict, ale naštesti mě zrovna tyhle věci vyšli dobře.
Ebairsoft: M14 za 285 bez poštovneho
a ty ostatni věci stoji všude + - stejne co sem hledal

_________________
Prodam: Akumulátor Sanyo 8.4V/1700mAh - Large Type (uplně novy)


30 led 2011, 17:57
Profil ICQ
Podplukovník
Podplukovník

Registrován: 25 lis 2009, 21:19
Příspěvky: 579
Nový příspěvek Re: Airsoftové obchody
Zbran sem zatim bral jen z WGC a ja na ne nedam dopustit, nikdy nebyl problem. Hlavne se me libi ten sirokej sortiment, to skoro nikde neni.


31 led 2011, 00:17
Profil
Podpraporčík
Podpraporčík
Uživatelský avatar

Registrován: 31 črc 2010, 22:01
Příspěvky: 78
Bydliště: CZ
Nový příspěvek Re: NEGATIVY Tiger111 airsoft Hong Kong
warry píše:
warry píše:
...............TIGER111 - hovada tupe , koupil jsem kamosovi vec , ktera byla na sklade .po 2 tydnech urgenci odepsali , ze vec neni a brzy nebude na sklade,ze mam cekat (koupil bych uz davno jinde) zatim se jim ani nechce vratit mi platbu. odpovidaji jak se jim zachce a vetsinou nesmysly...........

tady to jeste bohuzel neskoncilo,kamos si misto dragonu vybral jine chrono,cca o 14 dolcu drazsi.takze jsme cekali,ze poslou paypal invoice s rozdilem ceny , ktery oni sami snizili na 10 dolcu. nic. tak se jim napsalo,at vrati puvodni platbu a hned poslou fakturu za druhou objednavku.ze obratem uhradime .... a v tom se ty hovada ztratily uplne .... znovu nesmyslne odpovedi. tak jsem teda sam zvedavy jak to dopadne.kazdopadne za me - uz nikdy nic z tiger111


tak po nekolika dnech se povedlo domluvit , ze vrati prvni platbu a pote se zaplati znovu jine (drazsi) chrono ,ktere pry na sklade opravdu je.
dnes ovsem dosla zprava pres paypal , ze musim prvne odeslat zpatky do hong kongu to prvni chrono - ktere mi ovsem nikdy neposlali, protoze nebylo na sklade ! :twisted:
ted si vemte,ze takovi vam muzou v blizke budoucnosti sefovat v ruznych napr. automobilkach i u nas :evil:

_________________
http://www.liveleak.com/c/PetrWarry


02 úno 2011, 13:47
Profil Zobrazit autorovy stránky
Podplukovník
Podplukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 24 zář 2010, 18:18
Příspěvky: 623
Nový příspěvek Re: Airsoftové obchody
Zdar, chci se zeptat, nechal jste si už nekdy nekdo dělat upgrade nebo servis zbraně v plzeňským anareusu? Jak jsou na tom s pečlivostí a kvalitou služeb?

_________________
Challenges
[Zkrvavené BB],[Gaučový generál],[Fortunate son],[Tourretův syndrom],[Myslím to vážně],[Banzai!]

>G&P M4 RAS<


07 úno 2011, 17:52
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Airsoftové obchody
umaxer píše:
Zdar, chci se zeptat, nechal jste si už nekdy nekdo dělat upgrade nebo servis zbraně v plzeňským anareusu? Jak jsou na tom s pečlivostí a kvalitou služeb?


Nedoporučuju to. Osobní zkušenost nemam, ale z toho co jsem slyšel bych se tomu vážně vyhnul.

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


07 úno 2011, 17:53
Profil ICQ
Podplukovník
Podplukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 24 zář 2010, 18:18
Příspěvky: 623
Nový příspěvek Re: Airsoftové obchody
Griffon píše:
umaxer píše:
Zdar, chci se zeptat, nechal jste si už nekdy nekdo dělat upgrade nebo servis zbraně v plzeňským anareusu? Jak jsou na tom s pečlivostí a kvalitou služeb?


Nedoporučuju to. Osobní zkušenost nemam, ale z toho co jsem slyšel bych se tomu vážně vyhnul.

hh a co jsi slyšel?

_________________
Challenges
[Zkrvavené BB],[Gaučový generál],[Fortunate son],[Tourretův syndrom],[Myslím to vážně],[Banzai!]

>G&P M4 RAS<


07 úno 2011, 18:37
Profil
Podpraporčík
Podpraporčík
Uživatelský avatar

Registrován: 31 črc 2010, 22:01
Příspěvky: 78
Bydliště: CZ
Nový příspěvek Re: NEGATIVY Tiger111 airsoft Hong Kong
warry píše:
warry píše:
warry píše:
...............TIGER111 - hovada tupe , koupil jsem kamosovi vec , ktera byla na sklade .po 2 tydnech urgenci odepsali , ze vec neni a brzy nebude na sklade,ze mam cekat (koupil bych uz davno jinde) zatim se jim ani nechce vratit mi platbu. odpovidaji jak se jim zachce a vetsinou nesmysly...........

tady to jeste bohuzel neskoncilo,kamos si misto dragonu vybral jine chrono,cca o 14 dolcu drazsi.takze jsme cekali,ze poslou paypal invoice s rozdilem ceny , ktery oni sami snizili na 10 dolcu. nic. tak se jim napsalo,at vrati puvodni platbu a hned poslou fakturu za druhou objednavku.ze obratem uhradime .... a v tom se ty hovada ztratily uplne .... znovu nesmyslne odpovedi. tak jsem teda sam zvedavy jak to dopadne.kazdopadne za me - uz nikdy nic z tiger111


tak po nekolika dnech se povedlo domluvit , ze vrati prvni platbu a pote se zaplati znovu jine (drazsi) chrono ,ktere pry na sklade opravdu je.
dnes ovsem dosla zprava pres paypal , ze musim prvne odeslat zpatky do hong kongu to prvni chrono - ktere mi ovsem nikdy neposlali, protoze nebylo na sklade ! :twisted:
ted si vemte,ze takovi vam muzou v blizke budoucnosti sefovat v ruznych napr. automobilkach i u nas :evil:


tak z tiger111 se nakonec podarilo vyrazit prachy zpet az po zasahu paypalu , ale i tak jsme ztratili cca 130 kacek za poplatky a asi kursy.
u ehobbyasia -kamos si ze sveho uctu koupil par veci , nema paypal , takze jsem mu to zaplatil z meho paypalu kde jsem jasne uvedl jeho jmeno i adresu. idioti na balik dali jeho adresu a me jmeno, ceska posta jim to odeslala zpet. pozadovali 20 usd za znovuzaslani. 2 tydny trvalo uhadat, ze to poplantali oni. uz to vypadalo,ze vse dobre dopadne , dodnes .... kdy mi prislo 5 navzajem si protirecicich @ z eidiothobby
1.ze odeslali balik na tu prvni (spatnou) adresu
2.ze balik poslou na mou adresu
3.ze poslou znovu balik na kamosovu spravnou adresu, az zaplatime znovu postovne
4. ze balik poslali uz na kamosovu spravnou adresu a mam doplatit postovne
5.ze jim mam poslat platnou adresu na doruceni (tu jsem jim jen tento tyden poslal minimalne 6x :twisted: )
nevite nekdo o dobrem psychologovi? :lol:

_________________
http://www.liveleak.com/c/PetrWarry


11 úno 2011, 12:51
Profil Zobrazit autorovy stránky
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Airsoftové obchody
Jako ale to jste se sami poslali do pekel takovýmhle čachrováním :D Se dalo čekat že budou potíže, na ně tam musíš fakt jednoduše, jsou to troubové na tohleto...

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


11 úno 2011, 13:51
Profil ICQ
Podpraporčík
Podpraporčík
Uživatelský avatar

Registrován: 31 črc 2010, 22:01
Příspěvky: 78
Bydliště: CZ
Nový příspěvek Re: Airsoftové obchody
Griffon píše:
Jako ale to jste se sami poslali do pekel takovýmhle čachrováním :D Se dalo čekat že budou potíže, na ně tam musíš fakt jednoduše, jsou to troubové na tohleto...

jo no , ale jestli pouzivas Paypal tak vis, ze muzes uvest jakoukoliv adresu (treba kdyz nekomu posilas darek) a ta je smeroplatna . doted to nikde problem nebyl..... ja ti reknu,ze kdybych tohleto dusevni martyrium neprozil,tak bych nikomu neveril,ze je to mozne. a napad,ze to poslou mi (jako majiteli paypal uctu z ktereho sla platba) a ne jemu na jeho spravnou adresu byl jejich :evil: dnes uz jsem to neudrzel na uzde a naposledy napsal ehobbyasia , ze jestli mi prijde jeste jeden jediny nesmyslny email ohledne postovneho a adresy - ze otevru ihned paypal dispute :twisted:
zatim je ticho po pesine,uvidime co dorazi pres noc, ted z hlavy nevim casove pasma, tusim tam ted maji uz sobotu rano.

_________________
http://www.liveleak.com/c/PetrWarry


11 úno 2011, 19:55
Profil Zobrazit autorovy stránky
Podpraporčík
Podpraporčík
Uživatelský avatar

Registrován: 20 črc 2010, 00:58
Příspěvky: 87
Nový příspěvek Re: Airsoftové obchody
:arrow: Prvnička nakupující z ebairsoft :oops:

Takže jak tu čtu, zkušenosti vesměs pozitivní, při platbě přes Paypal snad i bez problémů... takže k dotazu:

Mám očekávat nějaké problémy u nákupu za cca 85 USD, vyjma delší doby dodání zboží?

A dále clo/zlo - dočetl jsem se tu, že od 1.4. se bude proclívat místo od 150USD od 20USD výše. Předpokládejme, pokud objednám dnes, že to do konce měsíce nedorazí. Kolik činí clo a daň? Kontaktuje mne případně celní správa sama, nebo musím své zboží někam hlásit?

EDIT: Díky, Griffe, už je to obědnáno. Jsem sice němčinář, ale dělám na obchodním jedný exportní firmy, tak kdyžtak kolega angličtinář helfne :wink:
BTW když vidím ty ceny, tak i po proclení a zdanění mne to vyjde levněji než v Čechách... teď už se jen modlím ať to přijde co nejdřív a v pořádku 8)

_________________
Kdož jsi bez miny, hoď kamenem!
(sv.Peytl)


Naposledy upravil kuBJEna dne 03 bře 2011, 12:26, celkově upraveno 1



03 bře 2011, 07:55
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Airsoftové obchody
- Problémy se spíše nevyskytnou, nicméně to neznamená že se vyskytnout nemohou, my třeba měli při jednej objednávce za 100USD jednou problém, kterej jsem řešil týdny. Umíš anglicky, nebo máš po ruce někoho kdo umí, abys to případě zvládl vyřešit taky?
- Když budeš mít smůlu a nestihne to dorazit, tak clo a dph je cca 1/4 ceny zboží. Sám nemusíš dělat nic, přijde ti dopis z celnice, ve kterém budeš mít napsané instrukce (že máš zaslat doklad o ceně a nějaké další info tam a tam), to uděláš a oni to proženou celním řízením a tobě pak přijde balíček a k němu složenka, kterou zaplatíš.

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


03 bře 2011, 12:05
Profil ICQ
Podpraporčík
Podpraporčík
Uživatelský avatar

Registrován: 31 črc 2010, 22:01
Příspěvky: 78
Bydliště: CZ
Nový příspěvek Re: Airsoftové obchody
Griffon píše:
- Problémy se spíše nevyskytnou, nicméně to neznamená že se vyskytnout nemohou, my třeba měli při jednej objednávce za 100USD jednou problém, kterej jsem řešil týdny. - Když budeš mít smůlu a nestihne to dorazit, tak clo a dph je cca 1/4 ceny zboží. Sám nemusíš dělat nic, přijde ti dopis z celnice, ve kterém budeš mít napsané instrukce (že máš zaslat doklad o ceně a nějaké další info tam a tam), to uděláš a oni to proženou celním řízením a tobě pak přijde balíček a k němu složenka, kterou zaplatíš.


ja bych jeste doplnil , ze pokud to jde pres beznou postu, tak se postovne nezapocitava do cla. pokud ovsem prodejce pouzije kuryra jako ups,dhl apod. tak se do vypoctu cla zapocita i cena postovneho.
kontaktuji te vetsinou postou , u kuryru mi osobne volali na i mobil (odesilatel vpisuje cislo adresata na balik) .
nemusi to byt 100pro muster pro vsechno , ja jen popisuju to , co se stalo mi osobne. netusim podle ceho se to rozdeluje , ale 2x mi chytli balicek ze statu v praze a jindy mi volali z mosnova u ostravy. taky vlastne 2x se to resilo primo pres kuryra, kde jsem ja s celnici vubec nejednal, ale dal jsem plnou moc kuryrni firme. ta mi to pak nauctovala.
u vetsiny pripadu jsem musel dolozit kopie platby paypalu , coz muze byt i opruz , protoze jsem to musel faxovat z misti hlavni posty.

_________________
http://www.liveleak.com/c/PetrWarry


11 bře 2011, 13:31
Profil Zobrazit autorovy stránky
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Airsoftové obchody
warry -> Jsi si tim, že se pošta nezapočítává do cla, jistej? Já měl za to, že se doprava nezapočítává do tý hodnoty, podle který se určuje jestli budeš platit clo nebo ne (takže ta hranice 150, resp 22 Euro je bez dopravy), ale jakmile to přestřelíš, tak platíš clo i z poštovnýho/dopravnýho.

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


11 bře 2011, 14:35
Profil ICQ
Podpraporčík
Podpraporčík
Uživatelský avatar

Registrován: 31 črc 2010, 22:01
Příspěvky: 78
Bydliště: CZ
Nový příspěvek Re: Airsoftové obchody
Griffon píše:
warry -> Jsi si tim, že se pošta nezapočítává do cla, jistej? Já měl za to, že se doprava nezapočítává do tý hodnoty, podle který se určuje jestli budeš platit clo nebo ne (takže ta hranice 150, resp 22 Euro je bez dopravy), ale jakmile to přestřelíš, tak platíš clo i z poštovnýho/dopravnýho.


takhle mi to rekla pani z DHL co jsem s ni jednou resil zadrzeny balik. a drive neco podobneho i na UPS ... napr. pokud je cena zbozi 140 USD a postovne 30 ............ v pripade ,ze te vyberou tak u kuryra jsi pres limit , jelikoz je to dohromady 170. kdezto u bezne posty jsi z obliga , bere se jen cena 140 .
ruku do ohne za tohle nedam.mozna to casem i upravili apod.

_________________
http://www.liveleak.com/c/PetrWarry


16 bře 2011, 21:31
Profil Zobrazit autorovy stránky
Desátník
Desátník
Uživatelský avatar

Registrován: 23 bře 2011, 21:10
Příspěvky: 5
Bydliště: Skouřenice
Nový příspěvek Re: Airsoftové obchody
čus chtěl jsem se zeptat jestli nemáte někdo zkušenost s tímto as-shopem
http://airsoft-cl.cz/hlavni-stranka.html
nedávno jsem tam něco obědnal,dostal jsem email že obědnávku přijali ale pak nic,tak jsem už poslal asi 3 emaily ale vůbec se neozvali.

_________________
AKS 101 (CM.040) (132 m/s)
AK 74M (CM.047) (105 m/s)
Glock 18 C (55 m/s)
MP5A3 (65 m/s)


23 bře 2011, 21:17
Profil
Kapitán
Kapitán
Uživatelský avatar

Registrován: 25 kvě 2009, 09:26
Příspěvky: 408
Nový příspěvek Re: Airsoftové obchody
já zatím musím ebairsoft pochválit... kupoval jsem si tam baťoh v mc z cordury...došel mi za dva týdny...napsali mi hned jak jim přišli peníze a další den to odeslali. Platil jsem přes kartu- ne přes paypal takže sem riskoval vyhlazení účtu :-) měl jsem problém s paypal účtem tak jsem to už nevydržel když byl kurz tak nízko. Jinak jsem mohl batoh sledovat přes internet a pár dnů se to zdrželo v Praze u celníků...

_________________
"Good. Bad. I'm the guy with the gun"


Naposledy upravil Martys dne 26 bře 2011, 18:24, celkově upraveno 1



26 bře 2011, 14:58
Profil ICQ
Podpraporčík
Podpraporčík

Registrován: 19 led 2010, 23:21
Příspěvky: 81
Nový příspěvek Re: Airsoftové obchody
My sme se pokusili z ebairsoft obědnat 2 kusy AN/PEQu, na naše urgence kdy bude zboží odesláno a zdali je skladem nám pořád odpovídali, že zboží je připraveno k odeslání, to trvalo 6 týdnů a pak to kámoš psychicky neunesl a nechal si vrátit prachy, což bylo bez jediného problému, sice na to ani neodepsali, ale prachy byly druhý den na účtu. Já sem ale nasranej, protože to co chci sem nikde jinde nenašel :|

_________________
M4 RAS (G&P) M120 + M203 Long
M249 MKII (A&K) M140


26 bře 2011, 17:19
Profil
Rotmistr
Rotmistr

Registrován: 05 bře 2011, 11:37
Příspěvky: 34
Nový příspěvek Re: Airsoftové obchody
Jak si spočitáte poštovné z této stránky: Airsoftpost.com ????? Mám pár věci vybraných chtel bych si je objednat jen nemužu nějak zjistit to poštovné..
Cena toho co jsem si objednal je cca 45babek..


02 dub 2011, 07:31
Profil
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 05 lis 2008, 21:19
Příspěvky: 656
Bydliště: Rožnov pod Radhoštěm
Nový příspěvek Re: Airsoftové obchody
u nich se to odhaduje hodne špatně, objednaval sem z tama asi za stopadesat dolaču a všechno prošlo bez poštovneho a až pak asi po trech čtyřech dnech mi přišlo mejlem že chtěji doplatit čtyřicet dolaču jako poštovne. a to už sem měl zaplacene přes paypal.
poslal bych jim mejl jestli by ti to nemohly vypočitat dopředu, za zkoušku nic nedaš : )
ale zase mi odnich přišel maly kalendař a poukazka na 15procent slevu když si doměsice zase něco koupim : ))

_________________
Prodam: Akumulátor Sanyo 8.4V/1700mAh - Large Type (uplně novy)


02 dub 2011, 10:27
Profil ICQ
Rotmistr
Rotmistr

Registrován: 05 bře 2011, 11:37
Příspěvky: 34
Nový příspěvek Re: Airsoftové obchody
Tak já učet na paypal nemám :( :( Nebude teda náhodou objednávat z této stránky něco?? Bych se k němu připojil aby se to aspon teda vyplatilo!!§

40babek se mi dávat za poštovné moc nehce.. Když odtam tud chci takové male věci jenom v čr je najit nemužu, jako třeba tuhle masku : http://www.airsoftpost.com/product_info ... s_id=34593


02 dub 2011, 11:16
Profil
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 05 lis 2008, 21:19
Příspěvky: 656
Bydliště: Rožnov pod Radhoštěm
Nový příspěvek Re: Airsoftové obchody
ja bych zase potřeboval rychlovytahovaky na zasobniky do ak74 taky sem je u nas nikdy nevidel takze bych se k nekomu pripojil kdyby objednval s nekama kde je maji.
tu masku sem mel a uz sem se ji zbavil, mel sem černou a vypada kchuuuul ale na strileni se nehodi protože ma hrozne male pozorvaci uhly

_________________
Prodam: Akumulátor Sanyo 8.4V/1700mAh - Large Type (uplně novy)


02 dub 2011, 12:01
Profil ICQ
Rotmistr
Rotmistr

Registrován: 05 bře 2011, 11:37
Příspěvky: 34
Nový příspěvek Re: Airsoftové obchody
Já si myslím právě žr to je lepší se domluvit a objednat toho více z jedné stránky.. Aspon nás bude více na poštovne. Jen se domluvit!!

Tak oni tam maji masku taky pulku tak potom nějaké ty brýle k tomu..


02 dub 2011, 12:37
Profil
Rotný
Rotný

Registrován: 12 dub 2011, 15:53
Příspěvky: 21
Nový příspěvek Re: Airsoftové obchody
Zdar
Na foru sem četl že BAS není zrovna nejlepší obchod a chci se zeptat jestli i upgrady od tama chodí ve špatném stavu nebo je to jen záležitost zbraní.


13 dub 2011, 13:16
Profil
Štábní praporčík
Štábní praporčík

Registrován: 01 kvě 2009, 11:51
Příspěvky: 135
Nový příspěvek Re: Airsoftové obchody
airsofter píše:
BAS->pokoušel jsem se tam koupit tuším něco k mp5, tak jsem jim tam zavolal, jestli to ku*a mají na skladě, když to maj napsaný na webkách (na starých stránkách actionskopu častno měli kvéry, který už měli vyprodaný, proto se ujišťuju), ženská co to zvedla byla protivná, jako kdyby měla krámy...omg....nakonec sem si našel jinej obchod, kde to maj levnějc


Tohle mi pripomelo jednu historku z airsorsoftem, kdyz jsem zacinal (asi rok 2004-2005). Tri jsme si chteli koupit AEG od Classic Army (tehdy Ciny ani omylem nebyly) v cene asi 30 tisic, ale do Prahy k BASovi jsme to meli kolem 350 km a bylo nerealne jet ve vsedni den (kazdy z nas pracoval jinde, ti dva jeli ve smennem provozu atd.). Kdyz jsme napsali do BASe, ze si chceme koupit tyto 3ks AEG, ale ze presne nevime jakou variantu, ze to mame 350km, a jestli by pro nas mohl otevit na hodinku, dve max. v sobotu, dostali jsme odpoved, ze oteviraci doba je PO-PA a hodiny odkdy dokdy. To nas docela prekvapilo, protoze takovou neochotu jsme necekali, ale kdyz nekdo nechce nase penize, nebudeme mu je prece nutit, ze?

Nakonec jsme se domluvili s Morrisem, v sobotu, a zajeli k nemu do Cernilova, nevim, jak to tam ma ted, ale tehdy to jeste mel vsechno v tom postrannim domku na dvore :lol:

S BASem mam i tu neprijemnou zkusenost, ze jsem kdysi potreboval stornovat objednavku, kterou uz expedovali (znate to, objednate AEG kamosovi a ten si to za tri hodiny rozmysli). Zbozi jsem tedy neprevzal a napsal basovi. Nebyli moc prijemni a ze po me chteji zaplatit dopravu a stornopoplatek 200 Kc a odkazovali me na obchodni podminky. Jenze tam nic to nebylo :lol: (jeste ted to mam nekde vytiskne :) Kdyz jsem jim to napsal, ze zadny stornopoplatek, ktery si vycucali z prstu, platit nebudu, maximalne to postovne, tak se kousli a nebyli akceptovat fakt, ze na nej nemaji zadny narok. Slo mi o princip. Po dalsich par emailech mi zrusili ucet, takze jsem tam prestal definitivne nakupovat. Vubec mi to nevadilo.

(stornopoplatek 200 Kc se v obchodnich podminkach objevil cca az o tri tydny pozdeji, viz bod "IV. Nedoručené zásilky").


13 dub 2011, 14:31
Profil
Praporčík
Praporčík

Registrován: 30 čer 2010, 13:46
Příspěvky: 96
Nový příspěvek Re: Airsoftové obchody
niky79 píše:
Nakonec jsme se domluvili s Morrisem, v sobotu, a zajeli k nemu do Cernilova, nevim, jak to tam ma ted, ale tehdy to jeste mel vsechno v tom postrannim domku na dvore :lol:


Ještě donedávna tam byl :D
Jinak má zkušenost:
Airsoftmorava-1.místo bez debat, rychlí, féroví,levní...atd, a maj komentáře u zboží což je pro mě +
Morris černilovská pobočka-Občas nemá věci které má na vebu psané skladem, neumí poradit a prd se v tom vyzná, ale jinak je levnej-nedoporučuji pro začátečníky poradí jim blbosti!
Eagleguns-skoro jako morava, jen občas vázne popis zboží a jsou velmi nepatrně pomalejší...ale jinak doporučuji

_________________
Challenges: [Zkrvavené BB],[Velkokapacitní],[Modelka],[Válečný zpravodaj],[Drill Sergeant],[Stařešina],[Úlet],[Potížista],[Smolař],[Klidný pod palbou],[Specialista na krycí palbu],[Navigátor expert]
viewtopic.php?f=245&t=5307


19 dub 2011, 14:39
Profil
Podpraporčík
Podpraporčík
Uživatelský avatar

Registrován: 31 črc 2010, 22:01
Příspěvky: 78
Bydliště: CZ
Nový příspěvek Re: Airsoftové obchody
BAS me velmi mile prekvapil, odpoledne ve stredu jsem zavolal, ukecal tu pani at mi posle cislo uctu a overi dostupnost nahradniho dilu na sklade , hned online zaplatil a poslal jim vypis-potvrzeni platby . ve ctvrtek to odeslali a v patek bylo doma . byla to ma prvni zkusenost s BAS a dobra.

_________________
http://www.liveleak.com/c/PetrWarry


20 dub 2011, 11:40
Profil Zobrazit autorovy stránky
Desátník
Desátník

Registrován: 25 dub 2011, 10:31
Příspěvky: 5
Nový příspěvek Re: Airsoftové obchody
Máte skúsenosti s http://www.uncompany.com ? chcem stade objednat ale neviem aké bude poštovné :( a ci to vôbec príde

Pls pomôžtemi nikde tu neviem najsť nieco pisané otom


03 kvě 2011, 09:14
Profil
Kapitán
Kapitán
Uživatelský avatar

Registrován: 22 lis 2008, 13:45
Příspěvky: 363
Nový příspěvek Re: Airsoftové obchody
Flaxh píše:
Máte skúsenosti s http://www.uncompany.com ? chcem stade objednat ale neviem aké bude poštovné :( a ci to vôbec príde

Pls pomôžtemi nikde tu neviem najsť nieco pisané otom



Pokud se díváš na zprávy,tak tam ukazují obrovské množství nevyřízených zahraničních zásilek,které čekají na odclení z důvodú nového nařízení.
Zásilky budou mít i měsíční skluz.

PS.Jinak jak tu někde byly dohady,o ceně zboží,tak ANO-dopravné a poštovné se zahrnuje do ceny zboží,přičítá se a clo a DPH se vypočítává z celé ceny


03 kvě 2011, 10:46
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 291 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 10  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.  Designed by STSoftware for PTF.  Český překlad – phpBB.cz
Kontakt: info(zavinac)airsoft-forum.cz