Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 18 říj 2024, 12:28




Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 291 ] 
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10  Další
 Airsoftové obchody 
Autor Zpráva
Svobodník
Svobodník

Registrován: 04 kvě 2011, 12:44
Příspěvky: 3
Nový příspěvek Re: Airsoftové obchody
Flaxh píše:
Máte skúsenosti s http://www.uncompany.com ? chcem stade objednat ale neviem aké bude poštovné :( a ci to vôbec príde

Pls pomôžtemi nikde tu neviem najsť nieco pisané otom


Z uncompany jsem si objednávál 30.4. a dneska mně zbraň dorazila. Ale taky mě zas poštovný s TNT express stálo 120 dolarů.


09 kvě 2011, 14:20
Profil
Brigádní generál
Brigádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 15 říj 2010, 20:44
Příspěvky: 1463
Nový příspěvek Re: Airsoftové obchody
neví někdo jestli Airsofthouse patří taky šulcovi ? nebo proč mi kuličky přišli zabalený ještě extra v igelitce od BAS ?


09 kvě 2011, 15:22
Profil
Podplukovník
Podplukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 16 lis 2010, 07:47
Příspěvky: 540
Nový příspěvek Re: Airsoftové obchody
Patří


09 kvě 2011, 15:23
Profil ICQ
Brigádní generál
Brigádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 15 říj 2010, 20:44
Příspěvky: 1463
Nový příspěvek Re: Airsoftové obchody
zajímavý je že oba obchody fungujou uplně jinak....


09 kvě 2011, 16:36
Profil
Štábní rotmistr
Štábní rotmistr

Registrován: 10 dub 2011, 14:17
Příspěvky: 50
Nový příspěvek Re: Airsoftové obchody
Mám asi hrozně hloupej dotaz. Nicméně. Chci si objednat z ebairsoftu a mám takový dotaz, zda není problém když v adrese s názvem - Baráčnická mi to místo "č" píše tendle znak "č"
Já jen jestli si to potom přelouskají v tom počítačovém jazyce a budou schopni tu o nás přečíst a odeslat to na správnou adresu :)


21 kvě 2011, 19:04
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Airsoftové obchody
Na zahraničních webech je samozřejmost vynechávat čárky a háčky, vyhneš se zbytečným problémům.

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


21 kvě 2011, 21:59
Profil ICQ
Štábní rotmistr
Štábní rotmistr

Registrován: 27 črc 2009, 16:41
Příspěvky: 54
Bydliště: Plzeň
Nový příspěvek Re: Airsoftové obchody
Odpovím ti jednodušejc než Grifon. Ano, piš bez diakritiky... vše dojde v pořádku ...


21 kvě 2011, 22:22
Profil ICQ
Štábní rotmistr
Štábní rotmistr

Registrován: 10 dub 2011, 14:17
Příspěvky: 50
Nový příspěvek Re: Airsoftové obchody
Díky. Na Griffonově odpovědi sice nevidím nic složitého, ale co. Kdyžtak také připíši později svou zkušenost


21 kvě 2011, 22:47
Profil
Kapitán
Kapitán
Uživatelský avatar

Registrován: 25 kvě 2009, 09:26
Příspěvky: 408
Nový příspěvek Re: Airsoftové obchody
moje další zkušenost s ebairsoft.com Objednával jsem si tam multicam maskáče a nějaké nášivky. Byly to dvě objednávky. Vše jsem zaplatil a poprosil je ať obě objednávky sjednotí a pošlou to najednou aby se nic neztratilo. Odepsali ok, že v tom nevidí problém. Další den mi napsali že poslali 2 nášivky ze 3 napřed a tu poslední dají k maskáčům a pošlou další várkou. Takže mě pěkně namíchly, naštěstí všechno došlo komplet.
Materiál maskáčů odpovídá popisu takže jsem spokojen ale ta velikost. Na délku je to ok ale na šířku jak v pase u kalhot či přes hrudník je to moc. DO těch kalhot by se vešly dvě pr*ele. Ve zkratce šijou to číňané pro američany to už mluví za vše :-) Takže maskáče tam neporučuji kupovat v těchto velikostech mají i jiné sety. Za dále kvalita kvalita nášivek je hodně rozdílná... podle ceny takže doporučuji si připlatit. JInak doprava proběhla vcelku rychle asi za 2týdny jsem to měl.
Další objednávka, už delší dobu jsem koukal na hop-up komoru, přesnou kopii pro-win pro g36 . V recenzích na ni byly rozpoluplné názory, ale nakonec jsem se rozhodl do ní jít. Stála půlku co origo. Objednal jsem, zaplatil jsem a čekal na změnu statusu z processing na sent out. Dva týdny se nic nedělo. Tak jsem jim napsal kde je problém že má objednávka stále stojí. Odepsali Got it
We will ship your order as soon as possible. Dva týdny se zase nic nedělo následoval další email. Nakonec z nich vylezlo, že ji nemají na skladě. Požadoval jsem vrácení peněz a to trvalo další dva týdny. Takže si dávejte pozor a radši se zeptejte jestli to opravdu mají na skladě.

_________________
"Good. Bad. I'm the guy with the gun"


22 kvě 2011, 12:37
Profil ICQ
Podpraporčík
Podpraporčík
Uživatelský avatar

Registrován: 31 črc 2010, 22:01
Příspěvky: 78
Bydliště: CZ
Nový příspěvek Re: Airsoftové obchody
k tem obcankam apod . zase se neni az tak moc cemu divit no,asi maji spatne zkusenosti i oni.
asi se vam nebude moc libit co napisu .....
ja co koupil a prodal par veci na aukru, tak bohuzel muzu rict, ze softaci patri k nejnespolehlivejsim prodejcum,ci kupujicim. samozrejme, ze ne vsichni ... ale kdyz to porovnam s okruhem lidi sbirajicich druhou valku tak je ten rozdil markantni. jednani ,nezaplacene ,ci nevyzvednute zasilky , doba atd atd atd. a to nekupuji/neprodavam ve velkem, obcas nejakou prkotinu.
x krat se mi stalo, ze nekdo neco vyhral , pote zacal "mamka to vyridi" a pak ticho po pesine.

_________________
http://www.liveleak.com/c/PetrWarry


27 kvě 2011, 21:59
Profil Zobrazit autorovy stránky
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Airsoftové obchody
Naprosto souhlasim, že na poli airsoftovýho bazaru je takový procento kurev, jako snad nikde jinde. Skutečně pravděpodobnost, že když člověk vezme bazarovej kvér (ať už přes aukro, armyburzu nebo jinde), tak přijde přesně v tom stavu, v jakym ten člověk inzeroval, je dosti malá. Co jsem za poslední dobu bral já tak jeden kvér přišel v totálně vrakoidním stavu (měl mít pouze ulomenou pažbu, ten člověk byl zmrd a nevyřešil jsem to, radši jsem se toho pak zbavil), další s prasklym předpažbím (k tomu se ten prodejce postavil férově a dal mi slevu) no a další totálně rozsekanej (ještě řešim, toho člověka znám, tak si asi zajedu vybrat slevu osobně).

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


28 kvě 2011, 11:01
Profil ICQ
Brigádní generál
Brigádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 15 říj 2010, 20:44
Příspěvky: 1463
Nový příspěvek Re: Airsoftové obchody
Na aukru je ochrana proti takovejm zmrdům, do 20ti tisíc. A jedna z možností důvodu je právě že zboží neodpovídá tomu co bylo uvedeno


28 kvě 2011, 14:36
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Airsoftové obchody
loco99 píše:
Na aukru je ochrana proti takovejm zmrdům, do 20ti tisíc. A jedna z možností důvodu je právě že zboží neodpovídá tomu co bylo uvedeno


Jenže četl jsi podmínky? Musíš to řešit přes policii, aneb podat oznámení, počkat až to vyšetří a teprve když uznaj, že jsi byl podvedenej, tak ti to Aukro proplatí. Takže ve chvíli, kdy tam za dvojku koupíš kvér s prasklym tělem, tak je to akorát voser s nejistym koncem, to se víc vyplatí se toho kvéru zbavit a vybodnout se na to.

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


28 kvě 2011, 14:43
Profil ICQ
Brigádní generál
Brigádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 15 říj 2010, 20:44
Příspěvky: 1463
Nový příspěvek Re: Airsoftové obchody
tak to já myslel že to dělaj bez policajtů , máš pravdu nečet sem to, ale pokud by to byl nákup dražší zbraně třeba přes 5000 tak už bych to vážně řešil přes ně


28 kvě 2011, 15:04
Profil
Podporučík
Podporučík
Uživatelský avatar

Registrován: 09 srp 2009, 19:14
Příspěvky: 228
Bydliště: Svitavy
Nový příspěvek Re: Airsoftové obchody
Musím říct že mě až překvapil http://www.actionshop.cz . Objednával sem u něj nabiječku (vychvalované MW) bohužel nenabijela. Protože jsem jel do Brna, zašel sem si knim na prodejnu zreklamovat ji. Překvapilo mě že byly prodavači ochotní a dokonce, aby mě ušeřili čas a peníze za reklamaci, vyměnili nabiječku za novou.

_________________
PAMWE CHETE


09 čer 2011, 16:06
Profil ICQ
Štábní praporčík
Štábní praporčík

Registrován: 01 kvě 2009, 11:51
Příspěvky: 135
Nový příspěvek Re: Airsoftové obchody
Davam velke plus BRNENSKE PRODEJNE GURU. Potreboval jsem vymenil tichou hlinikovou hlavu pistu s dvojitym tesnenim, ktera ve valci hodne drhnula a ustovka byla k placi. Vymena probehla naprosto bez problemu a bez otaleni, chtel jsem zkusit plastovou tichou s dvojitym tesnenim. (Proste jsem tam prisel, rekl svuj problem a poprosil o vymenu, ani doklad jsem nepotreboval). Vymena pomohla a ustovka vyskocila hodne nahoru. Kdyz to porovnam s Morrisem, kde temer nic nevyreklamujete, je GURU asi o 5 svetelnych let napred v pristupu k zakaznikum a v serioznosti.


09 čer 2011, 20:13
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Airsoftové obchody
niky79 -> Well, měl jsi štěstí...já s Guru mám "trochu" jiné zkušenosti, ale to je na delší vyprávění.

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


10 čer 2011, 00:32
Profil ICQ
Štábní praporčík
Štábní praporčík

Registrován: 01 kvě 2009, 11:51
Příspěvky: 135
Nový příspěvek Re: Airsoftové obchody
Povidej :-)


10 čer 2011, 06:24
Profil
Podporučík
Podporučík
Uživatelský avatar

Registrován: 17 úno 2011, 16:57
Příspěvky: 229
Nový příspěvek Re: Airsoftové obchody
Já Dávám velkého bludišťáka GURU Ostrava. Super oprava M249 i super komunikace...

_________________
“Semper Fidelis”
NAVY SEAls team. 54/sx/NST-6: Jednotku napodobujeme podle sebe,protože jsme si ji upravili.
Elvis z Prahy:Chytří érsoftpražáci nesimulujou pouštní jednotky


10 čer 2011, 07:17
Profil
Štábní rotmistr
Štábní rotmistr

Registrován: 10 dub 2011, 14:17
Příspěvky: 50
Nový příspěvek Re: Airsoftové obchody
Přídávám negativní zkušenost pro ebairsoft.com
2 tejdny je neustále urguju, ať mi odešlou mou objednávku. Po 2 týdnech mi napsali, že se obávají, ale že předmět nemají nejspíš na skladě. Obratem jsem jim napsal, jestli si ze mě nedělají srandu a že chci zrušit mou objednávku a vrátit prachy a jak to udělat. Nikde jsem tam nenašel něco jako cancel order ani nic o vrácení peněz, máte s tím někdo zkušenosti?
Navíc ta komunikace s nima. Nejčastější fráze "we will ship you as soon as possible".. Jak už tu bylo řečeno, komunikace hrozná a zrovna já byl šťastlivec, na kterého sedlo to, že mu řeknou že předmět mají na skladě a nakonec po 2 týdnech řekli, že vlastně není...


11 čer 2011, 07:49
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Airsoftové obchody
Zrušit objednávku a nechat si vrátit peníze jde jedině tak, že se s nima domluvíš mailem. Přeju hodně štěstí, přesně tohle je důvod, proč z eb neobjednávam, nejsi první komu se tohle stalo.

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


11 čer 2011, 10:22
Profil ICQ
Štábní rotmistr
Štábní rotmistr

Registrován: 10 dub 2011, 14:17
Příspěvky: 50
Nový příspěvek Re: Airsoftové obchody
Musím říct že jsem nyní silně překvapen. V sobotu ráno jsem odeslal maila o tom, že chci vrátit peníze a asi byl hodně úderný, protože dneska odpoledne mi přišel email od paypalu, že mi ebairsoft vrací peníze na můj účet hezky všechny do dolaru. :o Opravdu jsem nečekal že to půjde tak rychle, ale jsem fakt rád. Takže když už nepošlou, tak alespoň peníze vrátí :)


13 čer 2011, 19:01
Profil
Kapitán
Kapitán
Uživatelský avatar

Registrován: 25 kvě 2009, 09:26
Příspěvky: 408
Nový příspěvek Re: Airsoftové obchody
Bulitt: Jako bych tu nepsal svůj story jako varování 8)

_________________
"Good. Bad. I'm the guy with the gun"


18 čer 2011, 18:30
Profil ICQ
Štábní rotmistr
Štábní rotmistr

Registrován: 10 dub 2011, 14:17
Příspěvky: 50
Nový příspěvek Re: Airsoftové obchody
Pro Martyse: Tak já doufal, že bych mohl patřit k těm šťastnějším, kterým by to přišlo bez větších problémů. Přecejenom na jejich stránkách se stále něco někam odesílá. (: Tak jsem alespoň také přispěl svou trochou do pokaženého mlýna ebairsoftu.. (:


18 čer 2011, 23:28
Profil
Kapitán
Kapitán
Uživatelský avatar

Registrován: 23 úno 2009, 21:30
Příspěvky: 339
Bydliště: Liberec
Nový příspěvek Re: Airsoftové obchody
Bulitt píše:
...

Objednával jsem tam taky, čekal jsem na objednávku tak 4 tejdny než to vůbec odešlou, ale když mi přišel mejl na sledování balíku, tak byl z HK za 4 dny v ČR, ale zaseknul se na tejden i víc na celnici.

_________________
Bojuj tak, aby i porážka byla stylová...


19 čer 2011, 12:45
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Podpraporčík
Podpraporčík

Registrován: 21 bře 2010, 20:57
Příspěvky: 74
Nový příspěvek Re: Airsoftové obchody
Taky přidám aktuální zkušenost s obchodem http://www.x-fire.org. Zásilka podána dne 2.6 a za dva dny už byla v Praze. Nepodpisoval jsem žádnou plnou moc a clo,dph bylo bezproblémů vyměřeno. Balík dorazil na dodací poštu 16.6, ale bohužel jsem nebyl doma, takže ještě balík nemám:( Zítra doplním report v jakém stavu skončil balík a jestli se náhodou někde něco neztratilo.


19 čer 2011, 14:21
Profil
Štábní praporčík
Štábní praporčík

Registrován: 01 kvě 2009, 11:51
Příspěvky: 135
Nový příspěvek Re: Airsoftové obchody
"Nepodpisoval jsem žádnou plnou moc a clo,dph bylo bezproblémů vyměřeno."

A to ti prijde v poradku?


19 čer 2011, 15:08
Profil
Podpraporčík
Podpraporčík

Registrován: 21 bře 2010, 20:57
Příspěvky: 74
Nový příspěvek Re: Airsoftové obchody
No právě, že ne, jinak bych to nepsal. Ale stejně jsem měl v plánu to podepsat, takže mi aspoň ušetřili čas :) Jinak to bylo posíláno přes EMS.

EDIT: Tak balík je doma :) Sice byl trochu potlučenej, ale naštěstí se nic nerozbilo a nic nechybí.


19 čer 2011, 15:58
Profil
Nadrotmistr
Nadrotmistr
Uživatelský avatar

Registrován: 24 čer 2011, 13:42
Příspěvky: 47
Nový příspěvek Re: Airsoftové obchody
Nejcasteji nakupuji na Airsoftguns.cz Mam to kousek, ceny super, ferove jednani a bezproblemova obsluha. Nekolikrat zbran na oprave/upgrade a vzdy vse precizne provedeno.

Drobne dily jsem objednaval od morrise a no problemo. Nic se neresilo prislo do tydne.

Nakou vystroj i z AS morava, tam trosku vazla komunikace a expedice trvala nekolik dni, asi pro to jeli do polska, nebo ze by jim dosel cely kontejner ve F-M, kdyz zbozi bylo skladem

Eagle guns pro me neni obchod, ale pouze prekupnik, ktery nedovazi. Proto malo veci skladem a delsi dostupnost zbozi.

Anareus trosku drazsi, ale zase maji veci,ktere jinde nesezenete. Dodani take OK, ke komunikaci nedoslo.


24 čer 2011, 16:35
Profil
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 13 bře 2009, 10:29
Příspěvky: 995
Bydliště: RACOON CITY
Nový příspěvek Re: Airsoftové obchody
máte někdo zkušenosti s tímto obchodem? http://www.royaltigergear.com/

jde mi hlavně o poštovné do ČR. Chci si objednat jeden dost neobvyklý druh maskáčů a tam je mají.


11 črc 2011, 17:41
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 291 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.  Designed by STSoftware for PTF.  Český překlad – phpBB.cz
Kontakt: info(zavinac)airsoft-forum.cz